Čeština‎ CS English EN Deutsch DE Polski PL Русский RU Español ES Українська UK O‘zbekcha UZ
  • Po - Pt 8:00 - 17:00, Sb 8:00 - 13:00
  • Miłochowice 56, 56-300 Milicz

O firmie

WITAMY W KM RENT

Zajmujemy się handlem maszyn budowlanych różnego typu. W swojej ofercie posiadamy m.in.: koparko-ładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, minikoparki, ładowarki teleskopowe, mini ładowarki, wozidła. Klienci mogą znaleźć u nas marki takie jak: Caterpillar, Bobcat, Case, JCB, Komatsu, Volvo, New Holland, Mecalac, Liebherr itp. Wszystkie maszyny znajdujące się w naszej ofercie są sprowadzane z zagranicy od sprawdzonych dostawców.

HISTORIA

Firma powstała w 2007 roku. Początkowo w ofercie posiadaliśmy tylko zagęszczarki do gruntu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stopniowo wprowadzaliśmy do sprzedaży nowe i coraz większe maszyny. W 2011 roku poprzez wprowadzenie aukcji w znacznej mierze poszerzyliśmy swoją ofertę, pogłębiliśmy wiedzę i doświadczenie. Od lat pracujemy i zdobywamy zaufanie naszych klientów.

MISJA

Naszą misją jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb Klientów chcących zaopatrzyć się w sprzęt budowlany. Pragniemy stworzyć przyjazną atmosferę zarówno pracownikom jak i naszym klientom, aby każdy czuł się u nas dobrze. Cele te osiągamy zapewniając ze swojej strony doświadczenie, uczciwość, bardzo dobrą organizację pracy oraz wysoki poziom kultury osobistej.

Pasja i systematycznie zdobywane doświadczenie w prowadzonej działalności pozwalają nam kompleksowo obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów.

OSPRZĘT DO MASZYN BUDOWLANYCH

W naszej ofercie, mogą Państwo znaleźć również osprzęt do maszyn budowlanych m.in. łyżki kopiące, łyżki skarpowe, łyżki skarpowe hydrauliczne, widły do palet, łyżki 4w1, „żurawie”, kosze robocze, szufle ładowarkowe. Oprócz osprzętu, pomagamy naszym klientom w wyborze i zakupie nowych opon do maszyn budowlanych i rolniczych, w bardzo atrakcyjnych cenach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Natalia
Мы говорим на Pусском/ Mluvím česky/Я розмовляю українською
Karolina
For english speking customers / Mluvím česky / Hovorí po slovensky
Karolina
For english speaking customers
Maksymillian
For english speaking customers
Marcin
For english speaking customers / für deutsche Kunden
Karol
Мы говорим на Pусском